Newsletter
Aboneaza-te la Newsletter pentru a fi la curent cu ultimele noutati si cele mai tari promotii ttmag.ro
Ma abonez
  • PANASONIC BUSINESS

Magazin online ttmag.ro - echipamente office, centrale telefonice, cablare structurata, aer conditionat, electrocasnice, televizoare, foto-video. - ttmag.ro

Produse noi
Panasonic - KX-TES824CE(6/16) - Centrala telefonica analogica

Centrala telefonica analogica KX-TES824CE, configurata 6 CO si 16 interioare si extensibil...

1.699,00 RON
Panasonic - KX-TPA60CE  - Receptor  DECT  SIP

Receptor  DECT (functioneaza cu KX-TGP600) Ecran LCD 1.8 " color , iluminare...

366,77 RON
Panasonic - KX-TPA65CE  - Receptor DECT  SIP

  Ecran LCD 1. 8 ", color, iluminare din spate, culoarea albastra HD wideb...

521,61 RON
Panasonic - KX-TGP600CEB-Sistem telefonic SIP DECT

Ecran LCD color de 1.8 "; Suport pentru 8  telefoane DECT / pana la 8 inreg...

502,26 RON
LC-LC Patchcord DX MM 50/125µ, OM3, 5m

LC-LC Patchcord DX MM 50/125µ OM3, 5m Patchcord DX MM 3M sunt concepute pentru a ...

84,19 RON
LC-LC Patchcord DX MM 50/125µ, OM3, 3m

LC-LC Patchcord DX MM 50/125µ OM3, 3m Patchcord DX MM 3M sunt concepute pentru a ...

81,29 RON
Panasonic - KX-TES824CE(6/16) - Centrala telefonica analogica

Centrala telefonica analogica KX-TES824CE, configurata 6 CO si 16 interioare si extensibil...

1.699,00 RON
Panasonic - KX-TPA60CE  - Receptor  DECT  SIP

Receptor  DECT (functioneaza cu KX-TGP600) Ecran LCD 1.8 " color , iluminare...

366,77 RON
Panasonic - KX-TPA65CE  - Receptor DECT  SIP

  Ecran LCD 1. 8 ", color, iluminare din spate, culoarea albastra HD wideb...

521,61 RON
Panasonic - KX-TGP600CEB-Sistem telefonic SIP DECT

Ecran LCD color de 1.8 "; Suport pentru 8  telefoane DECT / pana la 8 inreg...

502,26 RON
LC-LC Patchcord DX MM 50/125µ, OM3, 5m

LC-LC Patchcord DX MM 50/125µ OM3, 5m Patchcord DX MM 3M sunt concepute pentru a ...

84,19 RON
LC-LC Patchcord DX MM 50/125µ, OM3, 3m

LC-LC Patchcord DX MM 50/125µ OM3, 3m Patchcord DX MM 3M sunt concepute pentru a ...

81,29 RON